Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

Centrum Sztuk Walki SABUN

Celem klubu jest propagowanie sztuki walki, jako sposób na samodoskonalenie, wydobycie i rozwijanie pozytywnych wartości z każdego adepta. Przybliżymy państwu ludzi, style walki i wszystkie działania, które dzieją się w Centrum Sabun.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w treningach, seminariach i obozach, które organizujemy już od 1995 roku.

Techniki samoobrony trenowane na wielu płaszczyznach pozwalają na wszechstronne wyszkolenie naszych uczniów bez względu na wiek, płeć i fizyczną formę. Dzięki współpracy z innymi ośrodkami różnych sztuk walki korzystamy z wiedzy wielu mistrzów dbając o perfekcje swojego ruchu, zrozumienie budowy i funkcjonowanie swojego ciała, kryjącego w sobie wiele słabości i siły.

Wierzymy, że nasze wspólne działania pozwolą na dokładne zrozumienie sensu praktykowania sztuk walki. Do zobaczenia na treningach.

Piotr Dzieszuk

Prezes  Klubu Sportowego SABUN

 

 

 

V KLUBOWY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

 W Namysłowie 01.12.2018 r. w sobotę odbył się V Turniej Mikołajkowy Taekwondo organizowany przez KSW SABUN.

W zawodach uczestniczyły dzieci i młodzieży trenująca klubie z miejscowości : Trzebnica , Długołęka, Bukowice i Namysłów. 

Po konkurencjach sportowych do Namysłowskiego Ośrodka Kultury przybył zapowiadany Mikołaj. Po krótkiej rozmowie wręczył wszystkim uczestnikom turnieju paczki, dyplomy i medale pamiątkowe. Zapowiedział się na przyszły rok.

FOTKI W GALERII

KONTAKT


tel. 604 75 25.97

sabun@wp.pl

MI 098.jpg