Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

Centrum Sztuk Walki SABUN

Celem klubu jest propagowanie sztuki walki, jako sposób na samodoskonalenie, wydobycie i rozwijanie pozytywnych wartości z każdego adepta. Przybliżymy państwu ludzi, style walki i wszystkie działania, które dzieją się w Centrum Sabun.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w treningach, seminariach i obozach, które organizujemy już od 1995 roku.

Techniki samoobrony trenowane na wielu płaszczyznach pozwalają na wszechstronne wyszkolenie naszych uczniów bez względu na wiek, płeć i fizyczną formę. Dzięki współpracy z innymi ośrodkami różnych sztuk walki korzystamy z wiedzy wielu mistrzów dbając o perfekcje swojego ruchu, zrozumienie budowy i funkcjonowanie swojego ciała, kryjącego w sobie wiele słabości i siły.

Wierzymy, że nasze wspólne działania pozwolą na dokładne zrozumienie sensu praktykowania sztuk walki. Do zobaczenia na treningach.

Piotr Dzieszuk

Prezes  Klubu Sportowego SABUN

 

 

 

SZKOLENIE INSTRUKTORÓW PZT ITF

W dniach 23-24.02.2019 r w Ośrodku - European Security Academy we Włościejewkach odbyło się szkolenie dla instruktorów PZT ITF.

Tematem wykładów było:
- trening sportowy, kierowanie treningiem, 
- metody stosowania treningu sportowego
- miejsce Taekwondo w Kulturze Fizycznej
- Taekwondo dla dzieci, bezpieczeństwo
- osobowość Trenera

Nasi instruktorzy w stawili się w składzie Piotr Dzieszuk, Iga Bednarz i Mateusz Dzieszuk.
Podczas wyjazdu podjęto kilka decyzji związanych przyszłymi działaniami w organizacji oraz przyjęciem nowych klubów.

KONTAKT


tel. 604 75 25.97

sabun@wp.pl

B1.jpg