Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

Centrum Sztuk Walki SABUN

Celem klubu jest propagowanie sztuki walki, jako sposób na samodoskonalenie, wydobycie i rozwijanie pozytywnych wartości z każdego adepta. Przybliżymy państwu ludzi, style walki i wszystkie działania, które dzieją się w Centrum Sabun.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w treningach, seminariach i obozach, które organizujemy już od 1995 roku.

Techniki samoobrony trenowane na wielu płaszczyznach pozwalają na wszechstronne wyszkolenie naszych uczniów bez względu na wiek, płeć i fizyczną formę. Dzięki współpracy z innymi ośrodkami różnych sztuk walki korzystamy z wiedzy wielu mistrzów dbając o perfekcje swojego ruchu, zrozumienie budowy i funkcjonowanie swojego ciała, kryjącego w sobie wiele słabości i siły.

Wierzymy, że nasze wspólne działania pozwolą na dokładne zrozumienie sensu praktykowania sztuk walki. Do zobaczenia na treningach.

Piotr Dzieszuk

Prezes  Klubu Sportowego SABUN

 

 

 

EGZAMIN IZY I SZKOLENIE OGÓLNOPOLSKIE

Izabela Domżalska Taekwondo ITF - I DAN. W dniu 19.05.2019 r. w Oleśnicy odbył się egzamin z pozytywnym wynikiem na pierwszy stopień mistrzowski Izy Domżalskiej wychowanki KSW SABUN. 

Ogromna radość w szczególności egzaminowanej oraz rodziców, przyjaciół. Determinacja, wyraziste zaangażowanie podczas egzaminu. Brawo Iza.

Dzień wcześniej odbyło się szkolenie z zakresu taktyki walki sportowej oraz układów formalnych. Z naszego klubu brali udział Jarek Binek, Iga Bednarz, Mateusz Dzieszuk, Maks Steckiewicz, Maciej Binek, Kacper Klepacki, Konstantyn Borecki, Marcin Zaczyński i Iza Domżalska.

FOTKI W GALERII

KONTAKT


tel. 604 75 25.97

sabun@wp.pl

B4.jpg