Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O nas

Działalność szkoły Sabun rozpoczęto w 1995 roku. Po nie długim czasie nazwa została zmieniona na Centrum Sztuki Walki „SABUN” a obecnie jest klubem sportowym pod tą samą nazwą.

Założycielem i prowadzącym od początku treningi jest instruktor Piotr Dzieszuk. Poprzez wszechstronne wyszkolenie prowadzącego, uczniowie mogą poznawać wiele elementów różnych sztuk walki. Obecnie treningi prowadzone są w kilku miejscowościach w Trzebnicy, Długołęce,Twardogórze ,Bukowicach . Grupy składają się z osób w różnym wieku i zaawansowaniu. Zajęcia nakierowane są na indywidualny rozwój każdego adepta. Podczas treningów obowiązuje odpowiednie zachowanie i przestrzeganie zasad grzeczności i szacunku dla starszych wiekiem i stopniem.

Ćwiczeniom fizycznym w równym stopniu towarzyszy zrozumienie wartości płynących z uczestnictwa w treningach. Rozwijanie i promowanie odpowiedniego wykorzystania umiejętności walki wyłącznie w formie samoobrony.

Nasi uczniowie wiedzą, że trening to ciężka praca, której efekty możne zauważyć już po paru miesiącach jednak, aby osiągnąć poziom mistrzowski należy trenować wiele lat poszukując bezustannie perfekcji swoich technik.

Głównym założeniem jest dostarczyć ludziom zainteresowanym sztukami walki po prostu sztukę, jako formę własnego rozwoju.

Egzaminy to jedna z form rozwoju naszych adeptów, podnoszą one poziom wyszkolenia i dopingują do dalszej pracy, dają satysfakcje z otrzymanych stopni.

Obozy organizowane podczas wakacji i ferii dla dzieci, młodzieży i osób towarzyszących pozwalają na skupienie większej ilości treningów w krótszym czasie. Daje to wyraźny wzrost umiejętności, poprawy kondycji i ogólnej sprawności. Połączone jest to wszystko z dobrą zabawą i miłą atmosferą.

Wyjazdy z dziećmi i młodzieżą są zgłoszone i nadzorowane przez Kuratorium Oświaty.

Byliśmy w Ustce, Darłówku, Pobierowie, Karpaczu, Przesiece, Chełmsku, Ustroniu Morskim, Zakopanym, Podgórzynie, Jastrzębiej Górze, Karłowie, Mikoszewie, Jelenia Góra, Międzywodziu.

Seminaria na które zapraszamy mistrzów różnych sztuk walki dają nowe spojrzenie na możliwości skutecznej samoobrony.

Turnieje w których uczestniczymy to kolejna forma sprawdzania swoich umiejętności walki. Młodzież uczestniczy w nich na poziomie krajowym i międzynarodowym.

W historii szkoleń odbył się kurs samoobrony dla kobiet, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Panie poznawały proste, a zarazem skuteczne techniki radzenia sobie w niebezpiecznych sytuacjach. Spore zainteresowanie powoduje ponowne organizowanie kursów.

KONTAKT


tel. 604 75 25.97

sabun@wp.pl

B1.jpg